OstroVit Black Garlic 90 caps

Brendi

9,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Black Garlic VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të zi të fermentuar të hudhrës, i standardizuar në 0,1% S-alilcisteinë (SAC). Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të mbështesin funksionimin e të gjithë trupit.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Black Garlic VEGE 90 kapsula

OstroVit Black Garlic VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të zi të fermentuar të hudhrës, i standardizuar në 0,1% S-alilcisteinë (SAC). Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të mbështesin funksionimin e të gjithë trupit.

 • Përmban ekstrakt të zi të fermentuar të hudhrës, i standardizuar në 0,1% S-alilcisteinë (SAC) – Një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 400 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë – Produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë .
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 90 porcione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – Preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë dhe siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Hudhra e Zezë VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Hudhra e zezë – hudhër klasike, e bardhë, e cila është fermentuar në kushte specifike – në temperaturë të lartë dhe lagështi të lartë. Ngjyrosja e bimës në rrethana të tilla është një fenomen natyror dhe është për shkak të riorganizimit të aminoacideve dhe sheqernave. Proceset që ndodhin në hudhër kanë një ndikim të rëndësishëm në cilësinë shqisore dhe vetitë fiziko-kimike të zhardhokëve – ndryshon jo vetëm ngjyra e hudhrës, por edhe shija, era dhe konsistenca e saj. Gjatë fermentimit, përmbajtja e substancave të vlefshme në bimë ndryshon gjithashtu – alicina, një përbërje popullore që gjendet në hudhrën e bardhë, e cila është përgjegjëse për shijen dhe erën specifike të zhardhokëve, shndërrohet në përbërës të tjerë të tretshëm në ujë, përfshirë. S-alilcisteina (SAC), e cila ka një efekt pozitiv në vetitë promovuese të shëndetit të hudhrës së zezë.

Përdorimi i sugjeruar

Konsumoni 1 racion (1 kapsulë) në ditë me vakt.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementi dietik nuk duhet të përdoret si zëvendësues (zëvendësues) i një diete të larmishme. Rekomandohet një dietë e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos e konsumoni nëse jeni alergjik ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit. Produkti nuk duhet të përdoret nga fëmijët, gratë shtatzëna dhe nënat me gji. Personat që marrin ilaçe duhet të konsultohen me mjekun ose farmacistin e tyre përpara përdorimit. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve të vegjël.

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933905587 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara