OstroVit Fat Burner eXtreme SHOT 80 ml

Brendi

2,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Fat Burner Extreme Shot është një shtesë ushqimore e lëngshme e përshtatshme e krijuar për njerëzit që luftojnë në mënyrë aktive kilogramët e tepërt. Kombinimi i 11 përbërësve aktivë mbështet djegien e yndyrës në trup, por gjithashtu shton energjinë para stërvitjes, rregullon nivelin e hormoneve, mbështet rigjenerimin e indeve dhe muskujve pas stërvitjes dhe siguron një pamje të shëndetshme. Nëse jeni në reduktim, pini gotën tonë përpara stërvitjes për të fituar edhe më shumë energji dhe motivim për të vepruar!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Fat Burner Extreme Shot 80 ml

OstroVit Fat Burner Extreme Shot është një shtesë ushqimore e lëngshme e përshtatshme e krijuar për njerëzit që luftojnë në mënyrë aktive kilogramët e tepërt. Kombinimi i 11 përbërësve aktivë mbështet djegien e yndyrës në trup, por gjithashtu shton energjinë para stërvitjes, rregullon nivelin e hormoneve, mbështet rigjenerimin e indeve dhe muskujve pas stërvitjes dhe siguron një pamje të shëndetshme. Nëse jeni në reduktim, pini gotën tonë përpara stërvitjes për të fituar edhe më shumë energji dhe motivim për të vepruar!

Suplementi dietik OstroVit Fat Burner Extreme Shot është një propozim për njerëzit që duan të mbështesin lehtësisht dhe shpejt luftën e tyre për një trup të hollë dhe atletik. Një kompleks prej 11 përbërësish aktivë siguron reduktim gjithëpërfshirës dhe mbështet rigjenerimin pas stërvitjes.

Zgjidhni OstroVit Fat Burner Extreme Shot nëse:

 • janë në një dietë reduktuese
 • doni të humbni kilogramët e tepërt
 • keni nevojë për një nxitje të shpejtë të energjisë
 • ju shqetëson dhimbja
 • ju dëshironi të ndërtoni masën e muskujve në mënyrë më efektive

Vetitë:

 • PËRBËRJA E PASUR – Suplementi dietik Fat Burner Extreme Shot është një kombinim i menduar përbërësish që do t’ju mbështesin në çdo fazë të stërvitjes – do t’ju japin forcë, do të përmirësojnë përqendrimin dhe motivimin, si dhe do t’ju bëjnë të ktheheni në formë më shpejt!
 • REDUKTIM EFEKTIV – OstroVit Fat Burner është i pasur me një sërë përbërësish përgjegjës për mbështetjen e reduktimit të indeve yndyrore, përfshirë. beta-alaninë, L-karnitinë, kafeinë, kolinë dhe acid pantotenik.
 • FORMA E PËRSHTATSHME – Forma e përshtatshme e një pije të vogël është një propozim ideal për njerëzit që vlerësojnë rehatinë. Tani e tutje, nuk keni pse të blini disa suplemente për reduktim – vetëm një shishe me pijen tonë portokalli-qershi.

Përbërësit aktivë të suplementit dietik

Kontrolloni se për çfarë janë përgjegjës përbërësit individualë të suplementit:

 • Beta-alanine – Ju ndihmon të ndërtoni masë muskulore dhe të reduktoni përqendrimin e acidit laktik në muskuj pas stërvitjes.
 • Kafeina – Ka veti stimuluese. Mund të qetësojë dhimbjen. Ajo rrit kujtesën dhe përqendrimin.
 • L-arginin – Mbështet sistemin vaskular dhe rregullon presionin e gjakut. Mund të përshpejtojë rigjenerimin e indeve dhe ndërtimin e muskujve.
 • L-carnitine – Intensifikon djegien e acideve yndyrore. Ndikon në aktivitetin e hormoneve dhe kolesterolit.
 • Bitartrati i kolinës – Përmirëson funksionimin e mëlçisë dhe mbështet dobësimin. Mund të përmirësojë përqendrimin.
 • Glukuronolactone – tregon veti antioksiduese. Ndikon në funksionet e mëlçisë. Ai nxit metabolizmin.
 • Vitamina B6 – Mbështet transformimin e karbohidrateve dhe yndyrave. Merr pjesë në prodhimin e serotoninës dhe adrenalinës.
 • Niacina – Siguron funksionimin e duhur të trurit dhe rregullon nivelin e hormoneve.
 • Riboflavin – Siguron funksionimin e duhur të sistemit nervor. Mund të rregullojë nivelet e serotoninës dhe dopaminës.
 • Acidi pantotenik – Merr pjesë në sintezën e kolesterolit dhe acideve yndyrore. Ai nxit funksionimin e sistemit nervor dhe ju ndihmon të kontrolloni emocionet tuaja. Ai lejon rigjenerimin më të shpejtë të indeve.
 • Biotina – E bën lëkurën më fleksibël, ndërsa flokët dhe thonjtë më të fortë. Garanton koagulimin e duhur të gjakut.
Shija

qershi&portokall

Lloji

leng

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933903477 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara