OstroVit Fenugreek VEGE 90 caps

Brendi

8,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Fenugreek Vege është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të farës së fenugreek DER 4:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave të gëlltitura lehtësisht, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Fenugreek VEGE 90 kapsula

OstroVit Fenugreek Vege është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të farës së fenugreek DER 4:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave të gëlltitura lehtësisht, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës natyralë.

 • Përmban ekstrakt të farës së fenugrekut DER 4:1 – Një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 370 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë – Produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë.
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 90 porcione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – Preparati disponohet në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë dhe siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Fenugreek Vege – shtojcë e dietës ditore

Fenugreek – bimë njëvjeçare që i përket familjes Fabaceae, vendase në Mesdhe, e cila aktualisht kultivohet në shumë pjesë të ndryshme të botës. Bima e bimës duket sikur farat e tërfilit dhe të fenugrekut janë përdorur për qindra vjet si erëz, e cila është shumë e popullarizuar, veçanërisht në vende si India apo Bangladeshi. Meqenëse fenugreek është një burim i vlefshëm i vitaminave, mineraleve dhe komponimeve të tjera të vlefshme, ekstrakti nga farat e bimës përdoret gjithashtu gjithnjë e më shumë si një përbërës në suplementet dietike.

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246223408 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara