OstroVit L-Carnitine 1000 90 tabs

Brendi

14,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit L-Carnitine 1000 është një suplement dietik që është burimi i L-carnitine tartrate me cilësi më të lartë. Produkti është i destinuar për personat fizikisht aktivë që duan të humbin peshë. L-carnitine është një nga substancat më të njohura të përdorura nga konsumatorët gjatë procesit të humbjes së peshës. Ne mund ta gjejmë atë në ushqim në mish dhe produkte qumështi, prandaj njerëzit në një dietë vegjetariane dhe vegane duhet ta plotësojnë këtë përbërës. Gjatë përdorimit të L-carnitine ndihet një rritje e energjisë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit L-Carnitine 1000 90 skeda

OstroVit L-Carnitine 1000 është një suplement dietik që është burimi i L-carnitine tartrate me cilësi më të lartë. Produkti është i destinuar për personat fizikisht aktivë që duan të humbin peshë. L-carnitine është një nga substancat më të njohura të përdorura nga konsumatorët gjatë procesit të humbjes së peshës. Ne mund ta gjejmë atë në ushqim në mish dhe produkte qumështi, prandaj njerëzit në një dietë vegjetariane dhe vegane duhet ta plotësojnë këtë përbërës. Gjatë përdorimit të L-carnitine ndihet një rritje e energjisë.

 • 1000 mg l-carnitine në një tabletë
 • 90 tableta në paketim
 • Produkti përmban deri në 90 racione
 • Trajtim 3-mujor

L-KARNITINA

Është një përbërje organike kimike nga grupi i aminoacideve që ndodhen natyrshëm në trupin tonë. Karnitina është një substancë që kontribuon në djegien e yndyrës së trupit. Acidet yndyrore të transportuara nga L-carnitina oksidohen në mitokondri – qendrat e energjisë qelizore. Kur përdorni L-carnitine ndihet një rritje e energjisë. Përdorimi i produktit tonë pengon formimin e indit dhjamor.

Karakteristikat e përbërësve që përmban OstroVit L-Carnitine:

 • Mbështet proceset e reduktimit të yndyrës (marrja e energjisë nga yndyrat)
 • Përshpejton rigjenerimin pas stërvitjes
 • Rrit qëndrueshmërinë e stërvitjes
 • Vonon efektin e lodhjes
 • Mbështet lëvizjen e acideve yndyrore në zemër dhe qelizat imune në trupin e njeriut

Produkti karakterizohet nga një amëz pak acid për shkak të pranisë së acidit tartarik nga L-carnitine tartrate.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232610871 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara