OstroVit Isotonic 5 g x 30 BOX grapefruit

Brendi

0,60 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Isotonic është një suplement dietik pluhur i krijuar për të përgatitur një tretësirë ​​pijesh izotonike që përmban substanca dhe elektrolite të vlefshme, si magnez, kalium ose vitamina B. Është një preparat me shije të shijshme dhe freskuese të grejpfrutit, i cili do të jetë i mrekullueshëm për personat fizikisht aktivë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Isotonic 5 g

OstroVit Isotonic është një suplement dietik pluhur i krijuar për të përgatitur një tretësirë ​​pijesh izotonike që përmban substanca dhe elektrolite të vlefshme, si magnez, kalium ose vitamina B. Është një preparat me shije të shijshme dhe freskuese të grejpfrutit, i cili do të jetë i mrekullueshëm për personat fizikisht aktivë.

 • I pasur me elektrolite dhe lëndë ushqyese të vlefshme – suplementi dietik i siguron trupit magnez, kalium, natrium dhe klorur, si dhe vitamina A dhe C, vitaminë E dhe D dhe vitamina B.
 • Burimi i glukozës – një porcion i produktit përmban 1000 mg të përbërësit.
 • 1 qese = 1 porcion .
 • Forma e përshtatshme – preparati paketohet në thasë të vetme, dhe për të përgatitur pijen mjafton të përzieni përmbajtjen e një pako me ujë.
 • Shije e shijshme e grejpfrutit , që jep një ndjenjë freskie dhe freskie.

OstroVit Isotonic – një burim freskues i elektroliteve

Një izotonik, i njohur gjithashtu si një pije izotonike, është një produkt osmolaliteti i të cilit është i njëjtë me atë të lëngjeve të trupit të njeriut. Kjo është një pije e krijuar për personat fizikisht aktivë, detyra kryesore e të cilëve është të mbrojnë trupin nga dehidratimi, si dhe të rimbushin sistemin e trupit me përbërës të vlefshëm që humbën gjatë aktivitetit fizik intensiv.

OstroVit Isotonic me shije grejpfruti është një preparat i krijuar për të përgatitur një pije freskuese izotonike, e cila përmban një burim karbohidratesh, si dhe një pasuri të vitaminave dhe një përbërje të zhvilluar me kujdes elektrolitesh. Është një suplement ushqimor me cilësi të lartë që i siguron trupit glukozë, vitamina A, D, E dhe C dhe vitamina B, si dhe klorur, kalium, magnez dhe natrium. Është një mbështetje gjithëpërfshirëse për personat fizikisht aktivë.

OstroVit Isotonic – një burim freskues i elektroliteve

Magnezi i pranishëm në OstroVit Isotonic kontribuon në reduktimin e ndjenjave të lodhjes dhe lodhjes, dhe gjithashtu ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të elektroliteve . Është një komponent mineral që mbështet funksionimin e duhur të sistemit nervor dhe ndihmon në punën e duhur të muskujve.

Kaliumi i përdorur në suplementin ushqimor mbështet funksionimin optimal të sistemit nervor, si dhe funksionin e muskujve dhe ndihmon në ruajtjen e presionit normal të gjakut .

Vitamina C e përmbajtur në produkt ndihmon në prodhimin e duhur të kolagjenit për të siguruar funksionimin e duhur të kockave, kërcit dhe lëkurës, si dhe kontribuon në reduktimin e ndjenjave të lodhjes dhe lodhjes dhe ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit nervor dhe imunitar.

Vitamina A mbështet ruajtjen e gjendjes së duhur të mukozave dhe ruajtjen e shikimit normal.

Vitamina E e përdorur në produkt ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Nga ana tjetër, vitamina D mbështet funksionin optimal të muskujve.

Vitaminat B, të tilla si vitamina B2 ose B12 , kontribuojnë në ruajtjen e metabolizmit normal të energjisë dhe ndihmojnë në reduktimin e ndjenjave të lodhjes dhe lodhjes.

Shija

grejpfrut

Lloji

pluhur

Paketimi

30

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933914442 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara