OstroVit L-Carnitine 210 g supreme pure

Brendi

18,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit L-Carnitine është një suplement dietik që është burimi i L-carnitine tartrate me cilësi më të lartë. Preparati është i destinuar për personat fizikisht aktivë që duan të humbin peshë. L-carnitine është një nga substancat më të njohura të përdorura nga konsumatorët gjatë procesit të humbjes së peshës. Ne mund ta gjejmë atë në ushqim në mish dhe produkte qumështi, prandaj njerëzit në një dietë vegjetariane dhe vegane duhet ta plotësojnë këtë përbërës.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit L-Carnitine 210 g

OstroVit L-Carnitine është një suplement dietik që është burimi i L-carnitine tartrate me cilësi më të lartë. Preparati është i destinuar për personat fizikisht aktivë që duan të humbin peshë. L-carnitine është një nga substancat më të njohura të përdorura nga konsumatorët gjatë procesit të humbjes së peshës. Ne mund ta gjejmë atë në ushqim në mish dhe produkte qumështi, prandaj njerëzit në një dietë vegjetariane dhe vegane duhet ta plotësojnë këtë përbërës.

 • 210 g në paketim
 • SUPREME PURE – pa mbushës të panevojshëm
 • Produkti përmban deri në 105 porcione
 • 1 porcion = 2 g

L-Carnitine

Është një përbërje organike kimike nga grupi i aminoacideve që ndodhen natyrshëm në trupin tonë. Karnitina është një substancë që kontribuon në djegien e yndyrës së trupit. Acidet yndyrore të transportuara nga L-carnitina oksidohen në mitokondri – qendrat e energjisë qelizore. Kur aplikoni L-carnitine, ndihet një rritje e energjisë. Përdorimi i produktit tonë kontribuon në parandalimin e depozitimit të yndyrës.

Karakteristikat e përbërësve që përmban OstroVit L-Carnitine:

 • Ato mbështesin proceset e djegies së yndyrës (thithja e energjisë nga yndyrnat)
 • Përshpejtoni rigjenerimin pas stërvitjes
 • Rritni qëndrueshmërinë e stërvitjes
 • Vonesoni efektin e lodhjes
 • Mbështet lëvizjen e acideve yndyrore në zemër dhe qelizat imune

PARALAJMËRIM: Shija dhe aroma e OstroVit Supreme Pure L-Carnitine nuk është më e këndshme. Këto janë karakteristikat natyrore shqisore të produktit L-carnitine tartrate, i cili nuk dëshmon për cilësinë e tij të dobët apo përkeqësimin.

Produkti ka veti të forta higroskopike (thith fort lagështinë). Formimi i grumbujve ose konsistenca uniforme (kompakt) nuk është shenjë e humbjes së vetive të produktit. Në këtë rast, produkti duhet të grimcohet përsëri.

Shija

natyrale

Lloji

pluhur

Paketimi

210g

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232610529 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara