OstroVit Lion’s Mane VEGE 60 caps

Brendi

9,90 

Brand: 
OstroVit

Kapsulat OstroVit Lion’s Mane Vege 60 është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të krive të luanit të standardizuar në 30% polisakaride DER 30:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës të vlefshëm dhe natyralë.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Kapsula OstroVit Lion’s Mane VEGE 60

Kapsulat OstroVit Lion’s Mane Vege 60 është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të krive të luanit të standardizuar në 30% polisakaride DER 30:1. Është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të plotësojnë dietën e tyre të përditshme me përbërës të vlefshëm dhe natyralë.

 • Përmban ekstrakt të krive të luanit të standardizuar në 30% polisakaride DER 30:1 – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 500 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët – produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë.
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 60 porcione të produktit, që mjaftojnë për dy muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Lion’s Mane VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Mana e Luanit – Hericium erinaceus – një specie e kërpudhave aziatike nga Hericiaceae. Është një kërpudhat e ngrënshme që zakonisht gjendet në pyjet gjetherënëse, duke u rritur kryesisht në pemë të dobëta, të vjetra ose të ngordhura. Bëhet fjalë për një produkt që dallohet për pamjen e tij karakteristike – jo pa arsye cilësohet edhe si krifë luani. Mana e Luanit ngjan me akullnajat e varura 2-6 cm të gjata, të cilat fillimisht marrin ngjyrë të bardhë, më pas të verdhë dhe kafe. Kërpudha karakterizohet gjithashtu nga një aromë unike që është e ngjashme me shijen e ushqimeve të detit.

Përgatitja OstroVit përdor ekstraktin e krive të luanit të standardizuar në 30% polisaharide, i cili siguron një përmbajtje të lartë të përbërësve të vlefshëm dhe ka një efekt pozitiv në cilësinë e suplementit dietik.

Lloji

kapsula

Paketimi

60

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933902012 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara