OstroVit MgZB 90 tabs

Brendi

4,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit MgZB është një suplement dietik i cilësisë së lartë, i përbërë nga tre përbërës të nevojshëm për trupin e njeriut, pra magnezi, zinku dhe vitamina B6 (pirodoksinë). Suplement i destinuar për të rriturit që janë fizikisht aktivë, veçanërisht atletët.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Tableta OstroVit MgZB 90

OstroVit MgZB është një suplement dietik i cilësisë së lartë, i përbërë nga tre përbërës të nevojshëm për trupin e njeriut, pra magnezi, zinku dhe vitamina B6 (pirodoksinë). Suplement i destinuar për të rriturit që janë fizikisht aktivë, veçanërisht atletët.

 • 90 tableta në një paketë
 • Forma shumë të disponueshme bio
 • “ZMA” e njohur e njohur
 • 3 tableta në ditë

Magnezi, zink dhe vitamina B6 (MgZB)

Magnezi që përmban preparati ndihmon në funksionimin e duhur të muskujve dhe në ruajtjen e ekuilibrit elektrolit, si dhe ndihmon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Magnezi dhe vitamina B6 kontribuojnë në ruajtjen e metabolizmit të duhur të energjisë dhe ndihmojnë në funksionimin e duhur të sistemit nervor. Përveç kësaj, këta përbërës kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes dhe ndihmojnë në ruajtjen e funksioneve normale psikologjike.

Zinku i gjetur në OstroVit MgZB ndihmon në ruajtjen e një ekuilibri të duhur acid-bazë dhe ndihmon në ruajtjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve të shëndetshëm. Përveç kësaj, zinku kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të acideve yndyrore dhe vitaminës A. Zinku dhe vitamina B6 ndihmojnë në funksionimin e duhur të sistemit imunitar.

Vitamina B6 ndihmon në sintezën e duhur të cisteinës dhe në ruajtjen e metabolizmit të duhur të homocisteinës. Vitamina B6 kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të proteinave dhe glikogjenit dhe kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal.

Suplementi është i destinuar për të rriturit fizikisht aktivë, veçanërisht atletët. Produkti rekomandohet gjatë periudhave të përpjekjeve të shtuara.

Karakteristikat e përbërësve të përfshirë në OstroVit MgZB:

 • Përbërësit e produktit ndihmojnë në ruajtjen e kockave të shëndetshme
 • Mbështet procesin e anabolizmit
 • Përmirëson rigjenerimin pas stërvitjes së trupit
 • Mund të ndihmojë në uljen e lodhjes dhe funksionimin e duhur të funksioneve njohëse
 • Ka një efekt pozitiv në sistemin nervor
 • Ofron gjumë të thellë, rigjenerues
Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara