OstroVit Milk Thistle VEGE 90 caps

Brendi

7,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Milk Thistle VEGE është një suplement dietik i cili është burim i farave të bluara të gjembaçit të qumështit. Është një preparat vegan me një formulim të thjeshtë, i disponueshëm në kapsula që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për konsumatorët e ndërgjegjshëm që kujdesen për plotësimin e dietës së tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Milk Thistle VEGE 90 kapsula

OstroVit Milk Thistle VEGE është një suplement dietik i cili është burim i largët nga bluara të gjembaçit të qumështit. Është një preparat vegan me një formular të përdorimit, i disponueshëm në kapsulë që gëlltiten lehtë. Është një produkt që krijohet për konsumatorët e ndërgjegjshëm që kujdesen për plotësimin e dietës së tyre ditore me të gjithë të vlefshëm.

 • Burimi i gjeçit të qumështit  – një porcion i plotësuar dietik i trupit 700 mg fara të bluara të gjembaçit.
 • Përbërja e produkteve  – produkti nuk përmban aditivë dhe mbushës të panevojshëm.
 • Unë jam për vegjetarianët dhe veganët  – produkti nuk ka lidhje me pajisjet shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë.
 • Performanca  – paketa e produktit përmban 90 racione të produkteve, që mjaftojnë për një shtesë të rregullt.
 • Forma e disponueshmërisë  – përgatitja është e disponueshme në pajisjen e kapsulës që gëlltiten lehtë për një problem të plotë të dietave.

OstroVit Milk Thistle VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Gjemba e qumështit  – Silybum marian – një bimë vendase e gjuhës gjuhësore të familjes, e cila është një gjethe që gjendet në të gjithë botën si në Evropë dhe Afrikë, si dhe në zonat e Amerikës së Jugut dhe të Veriut. Gjembaku i qumështit në pamjen e ngjan gjembave popullore dhe lënda e parë e ushqimit të marrë nga bima janë frutat e saj, pa pappus dhe gjethet. Gjembaku i qumështit është një burim i vitaminave, mineraleve dhe substancave bioaktive. Pasuria e komponimeve të bëjë që të jetë pjesë e saj individuale të jetë me dëshirë si duhet të shtesave dietike.

Produktet në linjën VEGE janë duke u bërë vetëm një pjesë vegane. Për shkak të politikave të kompanive të larta dhe faktet e përfshira në dosjen e tyre nuk janë prodhuar, prandaj informacioni që ka për të bërë kontaminimin e çështjeve në etiketë. Për më shumë informacion, ju lutemi më kontaktoni me email.

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246225938 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara