OstroVit NAC 300 mg 150 tabs

Brendi

9,50 

Brand: 
OstroVit

A udhëheqni një mënyrë jetese aktive? Jepini trupit tuaj mbështetje gjithëpërfshirëse në mënyrë që të gëzoni energji të plotë për të vepruar. Shih NAC 300 – një shtesë diete që përmban një nga aminoacidet kryesore në një formë lehtësisht të asimilueshme.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit NAC 300 mg VEGE 150 tab

A udhëheqni një mënyrë jetese aktive? Jepini trupit tuaj mbështetje gjithëpërfshirëse në mënyrë që të gëzoni energji të plotë për të vepruar. Shih NAC 300 – një shtesë diete që përmban një nga aminoacidet kryesore në një formë lehtësisht të asimilueshme.

Vetitë e përbërësve të përfshirë në OstroVit NAC VEGE:

Përbërësi aktiv është N-acetil-L-cisteinë. Është një substancë e përdorur nga njerëz fizikisht aktivë, përfshirë bodybuilders , për të ofruar mbështetje gjithëpërfshirëse për funksionimin e trupit.

N-acetil-L-cisteina mbështet:

 • funksionimin e duhur të sistemit imunitar
 • proceset që lidhen me pastrimin e trupit
 • mbrojtje gjithëpërfshirëse kundër radikalëve të lirë
 • zhvillimi i masës së dobët të muskujve

Produkti ka një erë natyrale, specifike.

Lloji

tableta

Paketimi

150

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246229578 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara