Livapure 30s Tabs

Brendi

15,50 

Gama e Platinumit të LivaPure of Power Health është përzgjedhja juaj e platinit me ekstraktin e farës së gjembaçit të qumështit i cili ofron 240 mg silymarin, vitamina (B6, B12, acid folik) dhe kolinë.

LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

 • Njerëzit në një dietë më pak të ekuilibruar
 • Të rriturit e moshës së mesme
 • Të moshuarit
 • Atletët
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Livapure

Gama e Platinumit të LivaPure of Power Health është përzgjedhja juaj e platinit me ekstraktin e farës së gjembaçit të qumështit i cili ofron 240 mg silymarin, vitamina (B6, B12, acid folik) dhe kolinë.

LivaPure është një formulë e përbërë nga lëndët ushqyese të mëposhtme:

 • Gjemba e qumështit: rritet në rajonin e Mesdheut. Substanca aktive silymarin merret nga farat e bimës.
 • Kolina: I përket familjes së vitaminave B, sintetizohet nga trupi ynë dhe është një përbërës i fosfolipideve të përfshira në strukturën e membranës qelizore. Kolina kontribuon në ruajtjen e funksionit normal të mëlçisë dhe metabolizmit normal të lipideve.
 • Kalciumi: Kontribuon në funksionin normal të enzimave tretëse*
 • Vitamina B6: Kontribuon në metabolizmin normal të homocisteinës, proteinave dhe glikogjenit*.
 • Vitamina B12: Kontribuon në metabolizmin normal të homocisteinës.
 • Acidi folik: Kontribuon në metabolizmin normal të homocisteinës në sintezën normale të aminoacideve*.

LivaPure është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

 • Njerëzit në një dietë më pak të ekuilibruar
 • Të rriturit e moshës së mesme
 • Të moshuarit
 • Atletët

Përbërësit aktivë për tabletë:

Ekstrakt i farës së gjembaçit të qumështit 300 mg (Silymarin 240 mg), kolinë 150 mg, kalcium 120 mg (15%)*, vitaminë B6 0,28 mg (20%)*, acid folik 40 mcg (20%)*, vitaminë B12 0,5 mcg (20%).

Të rriturit:
Merrni 1 tabletë, mundësisht pas ngrënies, si shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Pa
sheqer, gluten, laktozë, konservues.

Përmbajtja
3o tableta

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

tableta

Paketimi

30

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara