OstroVit Guarana 90 tabs

Brendi

7,90 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Guarana VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të farës së guaranës të standardizuar në 22% kafeinë. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të stimulojnë trupin dhe të plotësojnë dietën e tyre me një përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Tableta OstroVit Guarana VEGE 90

OstroVit Guarana VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të farës së guaranës të standardizuar në 22% kafeinë. Është një preparat i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë, i krijuar për njerëzit që duan të stimulojnë trupin dhe të plotësojnë dietën e tyre me një përbërës të vlefshëm.

 • urimi i guaranës – Një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 500 mg ekstrakt të farës së guaranës të standardizuar në 22% kafeinë.
 • 1 racion = 1 tabletë .
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 90 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – Preparati disponohet në formën e tabletave që gëlltiten lehtë dhe siguron furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Guarana VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Guarana – Paullinia cupana – bimë tropikale vendase në pyjet e shiut të Amazonës, që gjendet më shpesh në Venezuelë dhe në pjesën veriore të Brazilit. Është një shkurre ngjitëse me liana drunore që mund të arrijë deri në 12 metra lartësi. Guarana i përket familjes së sapunit, ashtu si lychee. Ka gjethe të mëdha, lule të vogla të bardha dhe fruta të mbledhura në tufa të zgjatura, fruta. Megjithatë, bima është e njohur kryesisht për farat e saj, të cilat janë përdorur me shekuj si përbërës për lloje të ndryshme sëmundjesh.

Guarana është shumë e njohur kryesisht për shkak të përmbajtjes së saj të lartë të kafeinës – farat e bimës përmbajnë përbërës më të vlefshëm se kafeja, çaji ose yerba mate. Ekstrakti i farës së Guaranës i përdorur në OstroVit është i standardizuar në 22% kafeinë, e cila ka një efekt pozitiv në cilësinë e suplementit dietik dhe garanton një përmbajtje të lartë të përbërjes së vlefshme në çdo porcion të preparatit.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5902232612042 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara