OstroVit Maca 90 tabs

Brendi

6,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Maca VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të rrënjës së makës DER 10:1. Ky është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Tableta OstroVit Maca VEGE 90

OstroVit Maca VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të rrënjës së makës DER 10:1. Ky është një preparat vegan, i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë. Është një produkt i krijuar për njerëzit që kujdesen të plotësojnë dietën e tyre ditore me përbërës të vlefshëm.

 • Burimi i ekstraktit të rrënjës së makës DER 10:1 – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 500 mg ekstrakt.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët – produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 tabletë .
 • Performanca – paketa e produktit përmban 90 racione të produktit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e tabletave që gëlltiten lehtë për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Maca VEGE – suplement dietik i vlefshëm

Maca – një perime rrënjë që i përket familjes së lakrës, e cila shpesh quhet edhe xhensen peruan. Është një bimë që rritet në zona të vështira për t’u arritur dhe në malësitë malore të Perusë, e cila gjendet në një lartësi prej rreth 4-5 mijë metra mbi nivelin e detit dhe i përballon lehtësisht kushtet e vështira të motit – është rezistente ndaj erërave të forta ose. efektet e temperaturave të larta. Për shkak të përbërjes së tij të vlefshme dhe densitetit të lartë të lëndëve ushqyese, xhensen peruan po bëhet gjithnjë e më popullor në mbarë botën. Konsiderohet të jetë superushqim dhe përdoret lehtësisht si një përbërës në suplementet dietike, ndër të tjera.

Lloji

tableta

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246220926 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara