OstroVit Pharma Biotin 2500 µg drops 30 ml

Brendi

8,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Pharma Biotin 2500 µg pika është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim biotin. Është një preparat nga linja elitare e OstroVit Pharma, e disponueshme në formën e pikave, e krijuar për konsumatorët e ndërgjegjshëm që kujdesen për një pamje të shëndetshme dhe të bukur.

S’ka stok

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Pharma Biotin 2500 µg pika 30 ml

OstroVit Pharma Biotin 2500 µg pika është një suplement dietik me cilësi të lartë që ofron një burim biotin. Është një preparat nga linja elitare e OstroVit Pharma, e disponueshme në formën e pikave, e krijuar për konsumatorët e ndërgjegjshëm që kujdesen për një pamje të shëndetshme dhe të bukur.

 • Burimi i biotinës – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 2500 µg vitaminë B7.
 • 1 racion = 5 pika.
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 111 racione të preparatit.
 • Forma e përshtatshme – preparati, i disponueshëm në formën e pikave, siguron një furnizim pa probleme të suplementit dietik dhe do të jetë i shkëlqyeshëm për njerëzit që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave.

OstroVit Pharma Biotin 2500 µg pika – burim i vlefshëm i përbërësit të vlefshëm

Biotina – e quajtur edhe vitamina H ose B7, është një përbërje kimike organike e klasifikuar si vitaminë B. Është një substancë e tretshme në ujë që mund të prodhohet në sasi të vogla në trupin e njeriut nga flora bakteriale që banon në traktin gastrointestinal. Megjithatë, për të plotësuar kërkesat e trupit për përbërjen, ia vlen ta furnizoni atë nga jashtë – me ushqim ose në formën e shtesave dietike. Burimet dietike të biotinës përfshijnë produkte të tilla si të brendshmet, peshku, arrat, si dhe farat dhe produktet e drithërave.

Vetitë e përbërësve që përmban OstroVit Pharma Biotin 2500 µg pika

Biotina kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të energjisë dhe mbështet funksionimin e duhur të sistemit nervor, si dhe kontribuon në ruajtjen e metabolizmit optimal të makronutrientëve. Përveç kësaj, ndihmon në ruajtjen e funksionit të duhur mendor dhe mbështet mirëmbajtjen e mukozave normale. Biotina gjithashtu ndihmon në ruajtjen e lëkurës dhe flokëve të shëndetshëm.

Lloji

pika

Paketimi

30ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933905198 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara