OstroVit Pre Workout SHOT 80 ml lime

Brendi

1,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Pre-Workout Shot është një produkt profesional para stërvitjes i bazuar në katër substanca aktive plotësuese në mënyrë sinergjike, të cilat së bashku do ta bëjnë stërvitjen tuaj edhe më të mirë, edhe më intensive dhe vërtet transhendente.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Pre-Workout Shot 80 ml

OstroVit Pre-Workout Shot është një produkt profesional para stërvitjes i bazuar në katër substanca aktive plotësuese në mënyrë sinergjike, të cilat së bashku do ta bëjnë stërvitjen tuaj edhe më të mirë, edhe më intensive dhe vërtet transhendente.

 • 80 ml të produktit në paketim
 • 4 racione në një ampulë
 • Aromë sensacionale, freskuese agrume-gëlqere
 • Pa sheqer apo yndyrë të shtuar

Është fuqi dhe energji reale në formë të ngjeshur. Merrni atë në nivelin tjetër dhe provoni se mund të arrini të pamundurën. Ai përmban një kompleks të substancave më efektive që synojnë rritjen e qëndrueshmërisë, përqendrimit, pompës së muskujve dhe promovimin e stërvitjes më të mirë dhe më intensive.

Shot para stërvitjes OstroVit – ndjeni goditjen e energjisë!

OstroVit Pre-Workout Shot karakterizohet nga një shije unike, intensive dhe aromatike me agrume gëlqereje që do t’ju çojë në një gjendje freskie tropikale, për të ndjerë pas një kohe një energji vërtet elektrizuese dhe gatishmëri për stërvitjen tuaj më të mirë dhe të ëndrrave.

KUJDES! Një ndjesi shpimi gjilpërash ose thumbimi në të gjithë trupin tuaj është për shkak të beta-alaninës, e cila shkakton parestezi. Është reagimi natyral i trupit ndaj përmbajtjes së lartë të këtij përbërësi aktiv, i konsideruar nga disa si një pasuri dhe një goditje shtesë motivuese.

Vetitë e përbërësve të përfshira në OstroVit Pre-Workout Shot:

 • Pompë e pabesueshme e muskujve në stërvitje
 • Përqendrimi dhe përqendrimi
 • Rritja e qëndrueshmërisë dhe efikasitetit
 • Nxitje e fuqishme e energjisë
 • Fuqia stimuluese dhe elektrizuese e goditjes për një kohë të gjatë
Lloji

leng

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246220858 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara