OstroVit Sex Pro Women SHOT 100 ml watermelon-strawberry

2,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Sex Pro Women Shot është një grup prej rreth dhjetë përbërësve aktivë në formën e një gote me një shije të shijshme, të lëngshme të shalqirit me luleshtrydhe. I dedikohet seksit të bukur – ky është preparati ynë i radhës nga seria e prerjeve OstroVit, që përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitamina B, aminoacide dhe një ekstrakt të xhensenit, fenugreek dhe rrënjë maca. Jeni duke kërkuar për një shtesë diete, përbërësit e të cilit mund të ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Provoni OstroVit Sex Pro Women Shot 100 ml – suplementi dietik perfekt për të gjitha gratë me vitamina, mikroelemente dhe ekstrakte bimore të cilësisë më të lartë në një shishe!

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Sex Pro Women Shot 100 ml

OstroVit Sex Pro Women Shot është një grup prej rreth dhjetë përbërësve aktivë në formën e një gote me një shije të shijshme, të lëngshme të shalqirit me luleshtrydhe. I dedikohet seksit të bukur – ky është preparati ynë i radhës nga seria e prerjeve OstroVit, që përmban, ndër të tjera, zink, selen, vitamina B, aminoacide dhe një ekstrakt të xhensenit, fenugreek dhe rrënjë maca. Jeni duke kërkuar për një shtesë diete, përbërësit e të cilit mund të ndihmojnë në ruajtjen e nivelit të dëshirës seksuale dhe performancës së përgjithshme seksuale në nivelin e duhur? Provoni OstroVit Sex Pro Women Shot 100 ml – suplementi dietik perfekt për të gjitha gratë me vitamina, mikroelemente dhe ekstrakte bimore të cilësisë më të lartë në një shishe!

 • shije e shijshme me fruta – kënaqësia e plotësimit
 • 100 ml është një dozë e gatshme për t’u pirë
 • kombinimi më cilësor i deri në 10 përbërësve aktivë
 • formulë e zhvilluar posaçërisht për gratë

Çfarë është libido dhe a mund të ndikojnë edhe femrat në nivelin e saj?

Libido është nxitja seksuale, gjegjësisht zgjimi që synon plotësimin e nevojave seksuale. Niveli i tij varet nga një sërë faktorësh, duke përfshirë ekuilibrin e duhur hormonal. Shkaqet e uljes së dëshirës seksuale mund të përfshijnë, ndër të tjera, mungesën e aktivitetit fizik, dietën e pamjaftueshme dhe gjumin e pamjaftueshëm dhe mbi të gjitha stresin. Në botën e suplementeve dietike nuk mungojnë preparatet e dizajnuara për përdorim nga meshkujt, por një pjesë shumë më e vogël i dedikohet femrave. Ne gjithashtu menduam për to dhe zhvilluam një formulë për një gotë të përqendruar që mund të plotësojë dietën tuaj ditore me:

 • A-AKG ose L-arginine alfa-ketoglutarate – tregon një efekt të fortë në rritjen e prodhimit dhe çlirimit të oksidit nitrik, i cili kontribuon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut.
 • L-citrulline malate – ngjashëm me L-argininën, kontribuon në përmirësimin e rrjedhjes së gjakut, mbështet trupin në sintezën e argininës dhe ornitinës, falë të cilave mund të kontribuojë në rregullimin e presionit të gjakut dhe në rritjen e forcës së muskujve gjatë stërvitjes.
 • Beta-alanine – tregon aftësinë për të zbutur muskujt, gjë që shkakton vonesën e lodhjes gjatë ushtrimeve me intensitet të lartë.
 • Ekstrakti i rrënjës së makës – besohet se maka mund të ndikojë pozitivisht në nivelin e epshit dhe të ruajë funksionin seksual.
 • Ekstrakti i rrënjës së xhensenit – një burim i xhensenozideve të vlefshme, të cilat, si arginina, rrisin sintezën e oksidit nitrik, duke kontribuar në përmirësimin e rrjedhjes së gjakut. Burime të shumta raportojnë gjithashtu efekte pozitive në performancën psikofizike.
 • Ekstrakti i farës së fenugrekut – Farat e fenugrekut janë përdorur në mjekësi për shumë vite për shkak të përmbajtjes së tyre të substancave mucilaginoze.
 • Zinku – ndihmon në ruajtjen e funksioneve normale të pjellorisë dhe riprodhimit, merr pjesë në procesin e ndarjes së qelizave, mbështet mirëmbajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve të shëndetshëm.
 • Seleni – ndihmon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve të shëndetshëm, mbështet funksionimin e duhur të sistemit imunitar dhe gjëndrës tiroide.
 • Niacina – Vitamina B3 – ndihmon në ruajtjen e gjendjes së shëndetshme të lëkurës, mbështet punën e sistemit nervor, duke kontribuar kështu në reduktimin e ndjenjës së lodhjes dhe lodhjes.
 • Acidi pantotenik – Vitamina B5. Ndër të tjera, ai kontribuon në sintezën dhe metabolizmin e duhur të hormoneve steroide, vitaminës D dhe disa neurotransmetuesve. Ai gjithashtu mbështet metabolizmin normal të energjisë dhe funksionin e sistemit nervor.
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara