OstroVit Supreme Pure Lysine 200 g

Brendi

11,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Lysine është një suplement dietik që është një burim i L-lizinës. Është një preparat që përmban vetëm një substancë aktive, e disponueshme në formë pluhuri të përshtatshme. Është një produkt i krijuar për personat fizikisht aktivë dhe ata që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërës të vlefshëm.

S’ka stok

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Lizinë 200 g

OstroVit Lysine është një suplement dietik që është një burim i L-lizinës. Është një preparat që përmban vetëm një substancë aktive, e disponueshme në formë pluhuri të përshtatshme. Është një produkt i krijuar për personat fizikisht aktivë dhe ata që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërës të vlefshëm.

 • Një burim i L-lizinës – Një porcion i preparatit i siguron trupit 1000 mg aminoacide.
 • Përbërje e thjeshtë – Suplementi dietik përmban vetëm substancë aktive, pa aditivë dhe mbushës të panevojshëm.
 • 1 racion = 1 lugë .
 • Efikasiteti – Paketa e produktit përmban 200 porcione suplementi dietik, i cili është i mjaftueshëm për shumë muaj suplemente të rregullta.
 • Forma e përshtatshme – Preparati në formë pluhuri siguron furnizim pa probleme të suplementit dhe është një zgjidhje e shkëlqyer për personat që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave.

OstroVit Lisine – një pasuri e aminoacideve të vlefshme

Lizina është një përbërje kimike që i përket grupit të aminoacideve proteinike. Bëhet fjalë për një substancë ekzogjene që nuk prodhohet natyrshëm në trupin e njeriut, prandaj duhet t’i jepet trupit nga jashtë – së bashku me dietën e përditshme ose në formën e suplementeve. Aminoacidi mund të gjendet në produktet me proteina të larta, kjo është arsyeja pse burimi i përbërjes konsiderohet të jetë qumështi, produktet e qumështit, mishi dhe peshku.

Shija

natyrale

Lloji

pluhur

Paketimi

200g

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara