OstroVit Supreme Pure Marine Collagen 200 g

Brendi

17,00 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Marine Collagen është një suplement dietik me cilësi të lartë, i cili është burim i kolagjenit detar të tipit I, një formë e përbërjes që dallohet për përthithje të shkëlqyer në trupin e njeriut. Është një preparat pluhur, i disponueshëm në shije të ndryshme, i krijuar për konsumatorët e ndërgjegjshëm që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërje të vlefshme.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Kolagjen Detar 200 g

OstroVit Marine Collagen është një suplement dietik me cilësi të lartë, i cili është burim i kolagjenit detar të tipit I, një formë e përbërjes që dallohet për përthithje të shkëlqyer në trupin e njeriut. Është një preparat pluhur, i disponueshëm në shije të ndryshme, i krijuar për konsumatorët e ndërgjegjshëm që duan të plotësojnë dietën e tyre ditore me një përbërje të vlefshme.

 • Burimi i kolagjenit detar të tipit I – një porcion i produktit përmban 2200 mg peptide të kolagjenit të peshkut të hidrolizuar.
 • Variantet e shijshme të shijes – rrush pa fara e zezë, dardha ose aroma natyrale e kolagjenit – të gjithë do të gjejnë një produkt që korrespondon me preferencat e tyre të shijes.
 • 1 racion = 5 lugë .
 • Performanca – paketa e produktit përmban 74 racione të suplementit dietik.
 • Forma e përshtatshme – përgatitja në formën e pluhurit lejon furnizimin pa probleme të produktit, veçanërisht tek njerëzit që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave.
 • Pa sheqer të shtuar – suplementi dietik përmban ëmbëlsues me energji të ulët si sukraloza dhe acesulfama K, të cilat kontribuojnë në reduktimin e përmbajtjes kalorike të produktit.

Kolagjeni Detar OstroVit – një burim i peptideve të vlefshme të kolagjenit të peshkut

Kolagjeni është një nga proteinat kryesore ndërtuese të trupit, një polimer natyral dhe një përbërës i rëndësishëm i substancës ndërqelizore të organizmave shtazorë. Kjo është një proteinë strukturore, e cila përbën rreth 30% të të gjitha proteinave në trupin e njeriut. Ato mund të gjenden në indin lidhor, enët e gjakut, muskujt, lëkurën dhe flokët.

Meqenëse niveli i kolagjenit në trup zvogëlohet me kalimin e moshës si rezultat i proceseve natyrore të plakjes, ia vlen të furnizoni trupin me përbërjen edhe nga jashtë – kolagjeni gjendet, ndër të tjera, në kockat ose tendinat e kafshëve dhe është gjithashtu i disponueshëm. në formën e suplementeve dietike.

Kolagjeni detar i tipit I i përdorur në OstroVit është një burim i peptideve të kolagjenit të peshkut të hidrolizuar, struktura e të cilit i ngjan kolagjenit të njeriut. Kjo, megjithatë, e bën substancën të dallohet për thithjen e saj të shkëlqyer në trupin e njeriut dhe funksionon në mënyrë më efektive se format e tjera të përbërjes. OstroVit Marine Collagen është një produkt që përveç pasurisë së përbërësve të vlefshëm, dallohet edhe për shijen e tij unike, falë së cilës është një shtesë e shijshme dhe e vlefshme në dietën e përditshme.

Shija

natyrale

Lloji

pluhur

Paketimi

200g

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903933900261 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara