Think Positive 30s

Brendi

Çmimi origjinal qe: 11,50 €.Çmimi i tanishëm është: 5,75 €.

Një kombinim unik i ekstrakteve të Shafranit dhe Rodiolës

Për funksionin normal psikologjik

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Think Positive

Një kombinim unik i ekstrakteve të Shafranit dhe Rodiolës

Për funksionin normal psikologjik,

formula sinergjike Think Positive përbëhet nga ekstrakte krokus dhe rodiola, si dhe mikroelemente.

Crocus sativus L., i njohur gjithashtu si Safran ose Zafora, rritet në shumë pjesë të botës. Emri i saj rrjedh nga fjala greke “kroki”.

Bima Rhodiola rosea, e njohur edhe me emrat Rrënja e Artë, rrënja e Arktikut ose roseroot, është një bimë me lule shumëvjeçare.

Vitaminat B1, B5, B6, B12 kontribuojnë në metabolizmin normal të prodhimit të energjisë. Vitaminat B1, B6 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në funksionin normal psikologjik. Acidi pantotenik kontribuon në performancën normale mendore.*

*Pretendimet zyrtare nga Autoriteti Evropian i Sigurisë Ushqimore (EFSA).

Përbërësit aktivë për kapsulë: 300 mg ekstrakt rodiola ( Rhodiola rosea ) – 70% polifenole, 30 mg ekstrakt shafrani ( Crocus sativus ), 6 mg vitaminë B5 (100% DRI*), 1,4 mg vitaminë B6 (100% DRIm*), 1,1, vitaminë B1 (100% DRI*), 2,5μg vitaminë B12 (100% DRI*).

Udhëzimet e përdorimit

Të rriturit:
Merrni 1 kapsulë, mundësisht para ushqimit si një shtesë ushqimore

I përshtatshëm për veganët

Pa gluten, laktozë, konservues, aromatizues

Përmbajtja
30 kapsula

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

 

 

Lloji

kapsula

Paketimi

30

Produkt vegan

po

Origjina

Gjermani

Brendi

Power of Nature

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara