Vitamin B2 100mg 30s Caps

Brendi

14,50 

Vitamina B2 (riboflavin) kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në metabolizmin që prodhon energji. Për më tepër, vitamina B2 kontribuon në ruajtjen e membranave normale të mukozës, qelizave të kuqe të gjakut, lëkurës, shikimit, metabolizmit normal të hekurit dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

 

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Vitamina B2 100 mg

Vitamina B2 me pastërti dhe efikasitet të lartë

Suplement ushqimor

Vitamina B2 (riboflavin) kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe në metabolizmin që prodhon energji. Për më tepër, vitamina B2 kontribuon në ruajtjen e membranave normale të mukozës, qelizave të kuqe të gjakut, lëkurës, shikimit, metabolizmit normal të hekurit dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Përbërësit aktivë për kapsulë:
Vitamina B2 100mg (7143%*).

Të rriturit
Merrni 1 kapsulë në ditë, mundësisht para mëngjesit, si shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Pa
sheqer, gluten, laktozë, konservues, ngjyra artificiale.

I përshtatshëm për veganët

Përmbajtja
30 kapsula

Mbyllni me kujdes shishen pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë pamjes dhe arritjes së fëmijëve të vegjël. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

30

Produkt vegan

po

Brendi

Power of Nature

Origjina

Gjermani

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara