Vitamin E 400iu Classics 30s Caps

Brendi

7,80 

Vitamina E, ose tokoferoli, është një substancë e tretshme në yndyrë dhe konsiderohet vitamina më e mirë femërore! Vitamina E e gamës Classics Platinum jep vitaminën E në formën, veprimin dhe pastërtinë e saj ideale.

 • Vitamina E: Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Vitamina E 400iu

Vitamina E, ose tokoferoli, është një substancë e tretshme në yndyrë dhe konsiderohet vitamina më e mirë femërore! Vitamina E e gamës Classics Platinum jep vitaminën E në formën, veprimin dhe pastërtinë e saj ideale.

 • Vitamina E: Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Vitamina E është një suplement ushqimor i përshtatshëm për:

 • Gratë
 • duhanpirësve
 • Atletët
 • Gratë dhe burrat në moshë riprodhuese

Përbërësit aktivë për kapsulë:
Vitamina E (2223% RDA*).

Të rriturit:
Merrni 1 kapsulë, mundësisht pas ngrënies si një shtesë ushqimore ose sipas udhëzimeve të mjekut tuaj.

Pa
gluten, laktozë, konservues

Përmbajtja
30 kapsula

Shtatzënia/Ushqyerja me gji
Mos merrni suplemente ushqimore gjatë shtatzënisë ose laktacionit pa lejen e mjekut tuaj.

Mbyllni me kujdes pas përdorimit. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (deri në 25 ο C), jashtë shikimit dhe të aksesit të fëmijëve. Mbajeni produktin larg nxehtësisë, dritës ose lagështisë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim i një diete të ekuilibruar. Ky produkt nuk ka për qëllim parandalimin, trajtimin ose shërimin e sëmundjeve njerëzore. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, merrni ilaçe ose përballeni me probleme shëndetësore.

Lloji

kapsula

Paketimi

30

Brendi

Power of Nature

Origjina

Greqi

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara