OstroVit Tryptophan VEGE 90 caps

Brendi

8,50 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Tryptophan VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban aminoacidin e vlefshëm L-triptofan. Është një preparat vegan i disponueshëm në formën e kapsulave të lehta për t’u gëlltitur, i krijuar për njerëzit që kujdesen për rigjenerimin e duhur të trupit dhe plotësimin e dietës ditore me një përbërës të vlefshëm.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

Kapsula OstroVit Tryptophan VEGE 90

OstroVit Tryptophan VEGE është një suplement dietik me cilësi të lartë që përmban aminoacidin e vlefshëm L-triptofan. Është një preparat vegan i disponueshëm në formën e kapsulave të lehta për t’u gëlltitur, i krijuar për njerëzit që kujdesen për rigjenerimin e duhur të trupit dhe plotësimin e dietës ditore me një përbërës të vlefshëm.

 • Burimi i L-triptofanit – një porcion i suplementit dietik i siguron trupit 300 mg aminoacid.
 • I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët – produkti nuk përmban përbërës me origjinë shtazore.
 • 1 racion = 1 kapsulë .
 • Efikasiteti – paketa e produktit përmban 90 porcione të preparatit, që mjaftojnë për tre muaj suplement të rregullt.
 • Forma e përshtatshme – preparati është i disponueshëm në formën e kapsulave të lehta për t’u gëlltitur për një furnizim pa probleme të suplementit dietik.

OstroVit Triptofan – burim i një aminoacidi të vlefshëm

L-triptofan – një përbërje kimike organike, një aminoacid proteinik i klasifikuar si një substancë ekzogjene, e cila duhet të furnizohet me sistemin nga jashtë, qoftë me ushqim të përditshëm ose në formën e suplementeve dietike, pasi trupi nuk është në gjendje ta sintetizojë atë. natyrshëm. Është një përbërës thelbësor që mund të gjendet në produktet shtazore, duke përfshirë mishin, produktet e qumështit ose ushqimet e detit, si dhe në farat e kungujve, avokadot, bishtajoret e thata, bananet ose farat e lirit.

Lloji

kapsula

Paketimi

90

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

SKU: 5903246224375 Kategoritë: ,
My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara