OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80ml

Brendi

1,80 

Brand: 
OstroVit

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml është një shtesë ushqimore e lëngshme. Përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban magnez (375 mg / 80 ml), me shtimin e kaliumit dhe vitaminës B6. Është një suplement i destinuar për personat që kanë nevojë të shtuar për magnez, kalium dhe vitaminë B6. Rekomandohet gjatë periudhave të përpjekjeve të shtuara.

 •  Dërgesat & Kthimet

  Transporti

  Dërgesat në Kosovë

  1-2 ditë pune
  Porosi deri 30 €, Posta 2 €
  Porosi mbi 30 €, Posta FALAS

  Dërgesat në Shqipëri dhe Maqedoni

  3-5 ditë pune
  Porosi deri 80 €, Posta 5 €
  Porosi mbi 80 €, Posta FALAS

  Kthimet

  Për arsye të ndejshmërisë së produkteve nuk pranojmë kthime!


  Share
Produkte Origjinal të Çertifikuara dhe Siguri e GarantuarTrust

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot 80 ml

OstroVit Magnesium Potassium + B6 SHOT 80 ml është një shtesë ushqimore e lëngshme. Përmban ëmbëlsues. Pije jo e gazuar që përmban magnez (375 mg / 80 ml), me shtimin e kaliumit dhe vitaminës B6. Është një suplement i destinuar për personat që kanë nevojë të shtuar për magnez, kalium dhe vitaminë B6. Rekomandohet gjatë periudhave të përpjekjeve të shtuara.

 • 80 ml të produktit në paketim
 • 1 SHOT = 1 porcion
 • 1 SHOT përmban magnez, kalium dhe vitaminë B6
 • Shije e madhe
 • Plotësoni mineralet dhe vitaminat e nevojshme
 • Pa sheqer

OstroVit Magnesium Potassium + B6 Shot 80 ml

Magnezi që përmban preparati ndihmon në funksionimin e duhur të muskujve dhe në ruajtjen e ekuilibrit elektrolit, si dhe ndihmon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Magnezi dhe vitamina B6 kontribuojnë në ruajtjen e metabolizmit të duhur të energjisë dhe ndihmojnë në funksionimin e duhur të sistemit nervor. Përveç kësaj, këta përbërës kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes dhe ndihmojnë në ruajtjen e funksioneve normale psikologjike.

Kaliumi është një mineral jetik për jetën. E nevojshme për funksionimin e duhur të zemrës dhe veshkave. Mund të gjendet pothuajse në të gjitha produktet ushqimore. Doza e lartë e tij gjendet në perimet jeshile, me gjethe, fruta, bishtajore dhe peshk. Një dietë e pasur me kalium rregullon mekanizmat që ndikojnë në funksionimin e duhur të trupit. Ka një efekt të dobishëm në punën e sistemit të qarkullimit të gjakut, enëve të gjakut, gjithashtu kontribuon në stabilizimin e presionit të gjakut. Kaliumi është gjithashtu një elektrolit që balancon në mënyrë efektive një dietë të pasur me natrium. Ndikon në punën e muskujve, nivelet e energjisë dhe gjendjen mendore.

Vitamina B6 ndihmon në sintezën e duhur të cisteinës dhe në ruajtjen e metabolizmit të duhur të homocisteinës. Vitamina B6 kontribuon në ruajtjen e metabolizmit normal të proteinave dhe glikogjenit dhe kontribuon në rregullimin e aktivitetit hormonal.

Vetitë e përbërësve të përfshirë në OstroVit Magnezium Potassium + B6 Shot:

 • Kontribuoni në reduktimin e lodhjes dhe lodhjes
 • Ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të elektroliteve
 • Kontribuoni në ruajtjen e metabolizmit të duhur të energjisë
 • Ndihmon në funksionimin e duhur të sistemit nervor
 • Ndihmojnë në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm
 • Kontribuoni në ruajtjen e metabolizmit të duhur të proteinave dhe glikogjenit
 • Ndihmon në ruajtjen e funksioneve të duhura psikologjike
 • Mbështetje e sistemit nervor
 • Rregullimi i menaxhimit të ujërave të organit
 • Rregullimi i presionit fiziologjik
Shija

rrush&lemon

Lloji

leng

Paketimi

80ml

Produkt vegan

po

Brendi

OstroVit

Origjina

Poloni

My Cart
Wishlist
Recently Viewed
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Categories
Prisni! para së të shkoni…
Përfito 5% zbritje për porosinë tuaj të parë

ANAPHARMACY to clipboard

Përdorë kodin më lartë për të fituar zbritjen prej 5% gjatë porosisë

Produkte të Rekomanduara